logotyp

Činnosti školní družiny

CARUSO SHOW

CARUSO SHOW

30.1. si děti ve školní družině připravily hudební soutěž s názvem „Caruso show“. První místo získaly Agáta Hajdinová a Helena Nogová, II. místo obsadil Pavel Harašta, III. místo Anna Bučková. Celé odpoledne jsme si krásně užili.

VÁNOČNÍ NADÍLKA V ŠD

VÁNOČNÍ NADÍLKA V ŠD

20.12. se uskutečnila ve školní družině vánoční nadílka. Odpoledne po obědě Ježíšek přinesl do družiny dárky. Děti si tam našly nové panenky, karavan, lego, stolní a společenské hry.

SPOLUPRÁCE S DŮCHODCI

SPOLUPRÁCE S DŮCHODCI

19.11.  v rámci spolupráce s důchodci, jsme pozvali p. uč.  Stružkovou a p. Janečkovou do naší družiny. Názorně dětem ukázaly, jak se pečou Boží milosti, zázvorníky a ořechové rohlíčky. Strávili jsme s nimi příjemné odpoledne.

JABLÍČKOVÝ DEN

JABLÍČKOVÝ DEN

14. 11. jsme si připravili ,,Jablíčkový den". Celý den nás provázela jablíčka, ze kterých si děti připravovaly tiskátka, upekly štrůdl a tvořili jsme jablíčka z papíru a vlny.
https://skolasudky.rajce.idnes.cz/Listopad_ve_SD/

BESEDA V KNIHOVNĚ

BESEDA V KNIHOVNĚ

21. 11. paní knihovnice Podrazilová si pro ŠD připravila dvě zajímavé besedy. Pro každé oddělení si připravila jiné téma. Tato témata navazovala na celoroční hry školní družiny.

PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO

PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO

17. 10. proběhlo v tělocvičně základní školy ,,Podzimní dostaveníčko". Paní vychovatelky si pro děti připravily dílničky, kde si mohl každý vyrobit nějaký výrobek s podzimní tématikou.

EXKURZE DO FIRMY HOBŽA

EXKURZE DO FIRMY HOBŽA

26. 9. se uskutečnila exkurze do Strážnice. Navštívili jsme provozovnu firmy Petr Hobža. Pan Hrachovský nás provedl celým provozem a trpělivě dětem vysvětlil, jak se vyrábí strážnické brambůrky. Při odchodu jsme dostali dáreček v podobě pytlíčků brambůrek.

Nástěnka

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 o přijetí krizového opatření je od pondělí 1. března 2021 omezen provoz mateřských a základních škol. Na základě tohoto rozhodnutí je zakázána osobní přítomnost dětí MŠ i žáků 1. a 2. ročníku ZŠ, kteří přecházejí na distanční výuku . Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám ze strany MŠMT zaslána začátkem příštího týdne. Bližší informace Vám, rodičům, předají paní třídní učitelky. Obědy budou mít děti odhlášené.
OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném naleznete zde:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.
Mgr. Hana Veselá, ředitelka školy

OCHRANNÉHO OPATŘENÍ Ministerstva zdravotnictví

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Přijíždíte do ČR ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, musíte vyplnit příjezdový formulář a před cestou si u akreditované laboratoře nechat udělat RT-PCR test (nejvýše 72 hodin před cestou). Po příjezdu do ČR se podrobit nejdříve po 5 dnech RT-PCR testu v ČR. Do té doby musíte dodržovat samoizolaci (tj. máte omezený volný pohyb a nemůžete do zaměstnání). Na pracoviště smíte vstoupit, prokážete-li se zaměstnavateli: - písemným potvrzením akreditované laboratoře o výsledku testu provedeného před příjezdem – příjezd ze země se středním rizikem nákazy - negativním výsledkem RT-PCR testu provedeného v ČR – příjezd ze země s vysokým rizikem nákazy - negativním výsledem RT-PCR testu provedeného v ČR nejdříve po 5 dnech od vstupu na území ČR – příjezd ze země s velmi vysokým rizikem nákazy Tyto povinnosti nelze nahradit dobrovolnou izolací či karanténou. Pozor: uvedené platí i pro děti, žáky a studenty při návratu do školy..
Návrat dítěte do MŠ a ZŠ je možný po předložení výsledku negativního testu dle výše uvedeného nařízení. Celý text ochranného opatření a další související dokumenty naleznete v sekci Dokumenty ZŠ.

VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ od 15. února do 28. února 2021

Milí rodiče,
dle informací z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provozu škol a školských zařízení pro období od 15. února do 28. února 2021 se průběh vzdělávání nemění.
Z tohoto důvodu se v tomto období nemění ani nastavení organizace výuky žáků ZŠ Sudoměřice. Informace k provozu škol z MŠMT naleznete v sekci ZŠ - DOKUMENTY.
Děkujeme za spolupráci.
1. a 2. ročník -vzdělávání PREZENČNÍ.
3., 4. a 5. ročník - vzdělávání DISTANČNÍ.

COVID-19

Vydané dokumenty MŠMT k organizaci školy, PES pro oblast školství a další související materiály s COVID-19 naleznete v sekci dokumenty.

CHARITA -fond SIDUS

Veřejná sbírka č. S-MHMP/1476620/2015.
Sbírku pořádá společnost Fond Sidus, z.ú.
Pro tuto sbírku výše uvedená škola utržila 2.200,00 Kč

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY SE V PŮVODNÍM PODZIMNÍM TERMÍNU 2020 NEKONAJÍ. O NOVÉM TERMINU VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nový kontakt na MŠ

Milí rodiče,
pokud se v odpoledních hodinách od 14:30 do 16:00 hod. nebudete moci dovolat na pevnou linku naší MŠ 518 335 224, volejte, prosím, na mobil MŠ 722 917 530.

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče žáků ZŠ je nutné dohodnout telefonicky. (Bezpečnostní a organizační opatření v souvislosti s COVID-19.)
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
ZŠ a MŠ Sudoměřice

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy