logotyp

Uskutečněné akce 2020/2021

TŘÍKRÁLOVÝ TÝDEN
Od 4. 1. do 8. 1. proběhl v naší MŠ Tříkrálový týden. Celý tento týden byl podladěn příběhem o putování králů do Betléma. Děti si hrály na krále, vyráběly si královské koruny, stavěly si betlémy z kostek, hrály se hry zaměřené k tomuto tématu, naučily se píseň My tři králové a mnoho dalšího. Toto téma jsme zakončili návštěvou místního kostela, kde jsme si prohlédli  krásný betlém.

VÁNOČNÍ NADÍLKA
Ve čtvrtek 17. prosince se uskutečnila v naší MŠ vánoční nadílka. Děti obou tříd našly pod stromečkem nejrůznější hračky, hry a pomůcky, které jim budou sloužit ve třídách.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
V pátek 4. prosince navštívil děti v naší školce Mikuláš se svojí družinou a nadělil jim dárečky. Děti vzácné návštěvě zazpívaly písničky a přednesly básničky.

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNEČKŮ
V pondělí 30. listopadu jsme si s dětmi ze třídy Berušek a Včeliček nazdobili adventní věnečky.

SKŘÍTCI PODZIMNÍČCI
V pátek 23. 10. se uskutečnilo v MŠ vyhodnocení skřítků Podzimníčků, které děti vyráběly doma se svými rodiči.

DIVADLO POHÁDKY Z TRUHLICE
Ve čtvrtek 15. 10. naši MŠ navštívilo divadlo ,,Pohádky z truhlice". Děti shlédly pohádkový příběh Truhlíka a Truhličky s názvem ,,Skřítek Zubykaz", který byl zaměřen na správné čištění zoubků.

REALIZACE VYVÝŠENÉHO ZÁHONU

V pondělí 14. 9. se děti zúčastnily v rámci enviromentální výchovy výroby vyvýšeného záhonu na byliny a zeleninu.

DRAVCI

Ve čtvrtek 10. 9. se děti ze třídy Včeliček zúčastnily společně se školáky naučného programu ,,Dravci" na dvoře ZŠ. Děti si mohly prohlédnout např. jestřába, sokola či orla a také různé druhy sov: výra, sovu, pálenou, sýčka či kulíška. Děti se dozvěděly zajímavosti o životě těchto dravců, o jejich způsobu lovu, potravě, a některé opeřence si mohly i pohladit.

Nástěnka

VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ od 11. do 22. ledna 2021

Milí rodiče,
zatím nemáme bližší informace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provozu škol a školských zařízení pro období od 22. ledna 2021. Z dostupných informací v médiích lze předpokládat pokračování ve vzdělávání ve stávající podobě beze změn.
Z tohoto důvodu se v tomto období nemění ani nastavení organizace výuky žáků ZŠ Sudoměřice. O dalším průběhu Vás budeme opět informovat.
Děkujeme za spolupráci.
1. a 2. ročník -vzdělávání PREZENČNÍ.
3., 4. a 5. ročník - vzdělávání DISTANČNÍ.

COVID-19

Vydané dokumenty MŠMT k organizaci školy, PES pro oblast školství a další související materiály s COVID-19 naleznete v sekci dokumenty.

Přání

KRÁSNÉ VÁNOCE A DO NOVÉHO ROKU 2021 ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOST
PŘEJÍ
DĚTI A ZAMĚSTNANCI
ZŠ A MŠ SUDOMĚŘICE

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY SE V PŮVODNÍM PODZIMNÍM TERMÍNU 2020 NEKONAJÍ. O NOVÉM TERMINU VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nový kontakt na MŠ

Milí rodiče,
pokud se v odpoledních hodinách od 14:30 do 16:00 hod. nebudete moci dovolat na pevnou linku naší MŠ 518 335 224, volejte, prosím, na mobil MŠ 722 917 530.

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče žáků ZŠ je nutné dohodnout telefonicky. (Bezpečnostní a organizační opatření v souvislosti s COVID-19.)
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
ZŠ a MŠ Sudoměřice

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy