Cesta je cíl II.

Naše škola realizuje projekt Cesta je cíl II., reg.č.   CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020464 podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ III.

Projekt je zaměřen na:

•  personální podporu – školní asistent
  •  rozvojové aktivity – projektový den ve výuce

•  personální podporu – školní asistent
  •  rozvojové aktivity – doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem, projektový den ve výuce
  •  osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů ZŠ – zahraniční stáže pedagogických pracovníků ZŠ

Hlavním cílem projektu je sociální integrace dětí a žáků včetně začleňování romských dětí do vzdělávání a zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce a kvalitní podmínky pro inkluzívní vzdělávání a zvýšení kvality vzdělávání a odbornépřípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce EVROPSKÁ UNIE.

Tento projekt je spolufinancován EU.