Recyklohraní

Naše škola se zapojila do projektu Recyklohraní. Nyní je umístěna ve škole červená popelnice, do které můžete ukládat drobná elektrozařízení.

Patří tam: rádia, mp3 přehrávače, počítačové vybavení, rádia, fotoaparáty, rychlovarné konvice, žehličky, fény, autíčka na dálková ovládání.....a další.

Za odevzdaná elektrozařízení a za plnění projektů získává škola body, které pak může vyměnit za hodnotné dárky pro děti.

Nasbírané body : 2 140

Žáci 4. a 5. ročníku se zapojili do vyhlášeného úkolu Enigma, kdy vypracovali návrh  žárovky budoucnosti. Jednalo se o objekty vytvořené převážně z recyklovatelných materiálů.

Novinkou je možnost sběru prázdných cartridgí a tonerů. Za každý odevzdaný kus získá škola 5 bodů v recyklohraní. Za nasbírané body si mohou žáci vybrat do konce června některou z nabízených odměn. Děkujeme za každý příspěvek do našeho elektrosběru.

Více informací na www.recyklohrani.cz.

SPORTOVNÍ KROUŽEK

Dnes 16. 2. 2018 se z organizačních důvodů neuskuteční sportovní kroužek. Děkujeme za pochopení

BRUSLENÍ

ve čtvrtek 15. 2. 2018 pojedou žáci 3.,4. a 5. ročníku bruslit na zimní stadion Teza Hodonín. Odjezd linkou v 10. 11 hodin, odjezd zpět z Hodonína ve 12.50 hodin (příjezd autobusu ve 13. 17 hodin do Sudoměřic).

Výuka náboženství

Dne 16. 2. 2018 SE NEUSKUTEČNÍ z vážných organIzačních důvodů výuka NÁBOŽENSTVÍ. Děkujeme za pochopení.