Projekty Školní mléko a Ovoce do škol

Školní mléko

Naše škola se již před hezkou řádkou let zapojila do projektu Školní mléko. Hlavním úkolem projektu je podpořit spotřebu mléka a mléčných výrobků u dětí.  Díky dotacím EU a podpoře výrobců mají žáci základní školy  nárok na dotované mléčné výrobky.

Ovoce do škol

Projekt Ovoce do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomocí evropských a státních dotací. Výrobky jsou dodávány přímo do škol, která uzavře smlouvu s některým ze schválených dodavatelů. Výhodou je, že si žáci mohou tyto výrobky vyzvednout zdarma ve své škole, kam jsou dodávány pravidelně po předběžné dohodě se školou. Cílem projektu je zvýšit oblibu produktů ovoce a zeleniny, přispět k trvalému zvýšení jejich spotřeby, vytvořit stravovací návyk ve výživě dětí,  zlepšení zdravotního stavu dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

Oba projekty Ovoce do škol a Školní mléko mají za cíl zlepšit stravovací návyky dětí.

ZÁJMOVÉ ÚTVARY

ZÁJMOVÉ ÚTVARY, KTERÉ SE KONAJÍ VE ČTVRTEK 11. 10. 2018 JSOU ZRUŠENY Z DŮVODU KONÁNÍ PODZIMNÍHO DOSTAVENÍČKA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Projekt MEZILIDSKÉ VZTAHY

Vážení rodiče,
dne 11. 10. 2018 se uskuteční Projekt Mezilidské vztahy, jehož cílem je prohlubovat a upevňovat spolupráci mezi rodinou a školou. V rámci projektu můžete v dopoledních hodinách (od 8.00 do 10.00 hodin) v rámci Dne otevřených dveří v ZŠ nahlédnout do výuky a prostředí školy.
V odpoledních hodinách se uskuteční Podzimní dostaveníčko (15.00-18.00 hodin), jehož součástí bude výstava Podzimníků a Podzimníčků. Součástí dostaveníčka bude prezentace žákovských prací, prodejní výstavka, ochutnávka pokrmů a také kreativní dílničky.
Přijďte si popovídat u kávy nebo čaje a chvíli zapomenout na každodenní starosti. Těší se na Vás kolektiv ZŠ a MŠ Sudoměřice

Florbal

Oznamujeme, že tento týden se z důvodu nemoci nebude konat kroužek florbalu. Děkujeme

Zájmové útvary 2018/2019

Zájmové útvary školy zahájí činnost v týdnu od 1. 10. 2018.
Kroužek LAKROSU zahájí činnost ve čtvrtek 4. 10. 2018 v 16.00 hodin v tělocvičně. Kroužek FLORBALU zahájí činnost v úterý 9. 10. 2018 v 15.15 hodin v tělocvičně.