Aktuálně z naší školy

 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 28. 6. se v tělocvičně ZŠ uskutečnilo rozloučení  se žáky 5. ročníku a předškoláky.
Celá slavnost se velmi povedla a všem žákům přejeme mnoho úspěchů v další etapě jejich školní docházky. Již tradičně celou akci hudebně zpestřilo duo Erika a Motýl. 


PĚŠÍ VÝLET NA
VÝKLOPNÍK

V úterý 26. 6. jsme se společně vydali k místní technické památce Výklopník, která je součástí Baťova kanálu. Cestou jsme viděli mnoho zajímavého z okolí naší obce. Po příchodu nás čekal pan Zdeněk Fojtík, který děti svezl lodí. Spolu se svezením žáci obdrželi volnou vstupenku pro sebe a svou rodinu jíž mohou během prázdnin využít. Tímto mu velmi děkujeme za pomoc! Dále měli možnost shlédnout výstavu Baťův kanál. Mnoho z nich poznalo své kresby a literární práce, které tvořili pro tuto příležitost ve vyučování. Další část dopoledne žáci strávili na hřišti. Cesta zpět se nesla v duchu očekávání dobrého oběda ve školní jídelně.

FOND SIDUS

Mateřská škola se zapojila do charitativní sbírky a prodejem náramků se zvířátky tak přispěla 1470,-Kč na léčbu dětských pacientů. Všem, co si náramek zakoupili, děkujeme! :-)

 

 

Nástěnka

ZÁJMOVÉ ÚTVARY

ZÁJMOVÉ ÚTVARY, KTERÉ SE KONAJÍ VE ČTVRTEK 11. 10. 2018 JSOU ZRUŠENY Z DŮVODU KONÁNÍ PODZIMNÍHO DOSTAVENÍČKA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Projekt MEZILIDSKÉ VZTAHY

Vážení rodiče,
dne 11. 10. 2018 se uskuteční Projekt Mezilidské vztahy, jehož cílem je prohlubovat a upevňovat spolupráci mezi rodinou a školou. V rámci projektu můžete v dopoledních hodinách (od 8.00 do 10.00 hodin) v rámci Dne otevřených dveří v ZŠ nahlédnout do výuky a prostředí školy.
V odpoledních hodinách se uskuteční Podzimní dostaveníčko (15.00-18.00 hodin), jehož součástí bude výstava Podzimníků a Podzimníčků. Součástí dostaveníčka bude prezentace žákovských prací, prodejní výstavka, ochutnávka pokrmů a také kreativní dílničky.
Přijďte si popovídat u kávy nebo čaje a chvíli zapomenout na každodenní starosti. Těší se na Vás kolektiv ZŠ a MŠ Sudoměřice

Zájmové útvary 2018/2019

Zájmové útvary školy zahájí činnost v týdnu od 1. 10. 2018.
Kroužek LAKROSU zahájí činnost ve čtvrtek 4. 10. 2018 v 16.00 hodin v tělocvičně. Kroužek FLORBALU zahájí činnost v úterý 9. 10. 2018 v 15.15 hodin v tělocvičně.

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče žáků ZŠ jsou každé pracovní úterý 13.30 - 14.30 hod.
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
ZŠ a MŠ Sudoměřice

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy