Uskutečněné akce 2019/2020

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ
26. září se v naší MŠ uskutečnila akce pod názvem ,,USPÁVÁNÍ BROUČKŮ". Děti přišly se svými rodiči v podvečer na zahradu MŠ, kde na ně čekal bohatý program. Byla připravena ke zdolání překážková dráha na jejímž konci dostaly děti kamínek, na který namalovaly nějakého broučka. Za úspěšně zdolanou dráhu dostaly děti medaili. Celou atmosféru této akce dolaďoval zpěv písní při kytaře. K dispozici bylo malé občerstvení. Jakmile se setmělo, tak si děti rozsvítily své přinesené lampióny nebo lucerničky a vydali jsme se průvodem za humna MŠ, kde jsme uložili pod keře namalované broučky a pak už zazněla krajem píseň ,,Mravenčí ukolébavka", kterou zpívali broučkům všichni a to ať už malí nebo velcí.

V další sbírce fondu Sidus byla vybrána a odeslána částka 210 Kč. Děkujeme za spolupráci