Uskutečněné akce 2017/2018

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY - VČELIČKY
8. 10. dopoledne děti ze Včeliček navštívily knihovnu v Sudoměřicích. S prostředím knihovny děti seznámila paní knihovnice Monika Podrazilová. Děti si vyslechly příběh o Skřítkovi Knihovníčkovi, prohlédly si vystavené  knihy a seznámily se s chodem knihovny. Do školky si vypůjčily knihy na čtení před odpočíváním.

PŘEHLÍDKA SKŘÍTKŮ PODZIMNÍČKŮ Z DOMÁCÍCH DÍLNIČEK A PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO

9. - 12. 10. pořádála naše MŠ " PŘEHLÍDKU SKŘÍTKŮ PODZIMNÍČKŮ Z DOMÁCÍCH DÍLNIČEK"
Výstavu skřítků jsme si v MŠ slavnostně ukončili.

12. 10. konalo v tělocvičně ZŠ ,,PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO"

KERAMICKÉ DÍLNIČKY - VČELIČKY

11. 10. jsme měli ve Včeličkách keramické dílničky. Do MŠ za námi přijela paní Bc. Marie Flašarová z DDM Strážnice. Děti si s ní ve třídě vyzkoušely, jak se zpracovává keramická hlína. Vytvořily si kouli, kterou si vyválely válečkem do placky, ze které si nožíkem vyřezaly dýně. Při práci byli moc šikovní, všichni se zapojili a pracovaly samostatně.

LOUTKOVÉ DIVADLO ŠIKULKA

4. 10. dopoledne přijela do naší MŠ loutkové divadlo Šikulka s pásmem pohádek "O poslušnosti".Pohádky - Nepořádný medvídek, O neposlušném Matýskovi, O tučňáčkovi a novém přátelství. Divadelní představení zaplatil SPOLEK ,,RODIČE DĚTEM".

15.11. Keramická dílna

Vyhlášení konání voleb do Školské rady

Volby členů do Školské rady Základní školy a Mateřské školy Sudoměřice, příspěvková organizace z řad zákonných zástupců se uskuteční ve středu 22. 11. 2017 v době od 15.00 do 16.30 hodin ve školní družině.

Volby členů do Školské rady z řad pedagogických pracovníků se uskuteční ve úterý 21. 11. 2017 ve 13,30 hod. ve sborovně školy.

Návrhy na členy školské rady přijímá písemně volební komise prostřednictvím Lucie Hrachovské. Více naleznete v sekci Dokumenty- Oznámení o konání voleb do Školské rady