Sponzoři a charita

• firma pana J. Bučka
  • Řeznictví - Roman Schack
  • pan Zdeněk Fojtík

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Charita:

Školní rok 2016 - 2017

• FOND SIDUS
         Ve sbírce v měsících říjen - listopad bylo vybráno1600,- Kč. Více o fondu na www.fondsidus.cz

• ŽIVOT DĚTEM - sbírka byla ukončena s výtěžkem 845 Kč,-.

Školní rok 2015-2016

• FOND SIDUS PRO NEMOCNÉ DĚTI V NEMOCNICÍCH (více o fondu na www.fondsidus.cz)
          Ve sbírce v měsících září - listopad bylo vybráno 1 290,- Kč.
  • SBÍRKA ŽIVOT DĚTEM bylo vybráno ,- Kč. Více na www.zivotdetem.cz (sbírka právě probíhá)

Školní rok 2014-2015

• CPK CHRPA - výcvik koní pro ústavy a léčebny- hiporehabilitace. Výtěžek za letošní školní rok činí 500 Kč.

(více o sdružení www.cpkchrpa.cz)

• FOND SIDUS PRO NEMOCNÉ DĚTI V NEMOCNICÍCH. Výtěžek za letošní školní rok činí 1 073 Kč.
          (více o fondu na www.fondsidus.cz)

15.11. Keramická dílna

Vyhlášení konání voleb do Školské rady

Volby členů do Školské rady Základní školy a Mateřské školy Sudoměřice, příspěvková organizace z řad zákonných zástupců se uskuteční ve středu 22. 11. 2017 v době od 15.00 do 16.30 hodin ve školní družině.

Volby členů do Školské rady z řad pedagogických pracovníků se uskuteční ve úterý 21. 11. 2017 ve 13,30 hod. ve sborovně školy.

Návrhy na členy školské rady přijímá písemně volební komise prostřednictvím Lucie Hrachovské. Více naleznete v sekci Dokumenty- Oznámení o konání voleb do Školské rady