Recyklohraní

Naše škola se zapojila do projektu Recyklohraní. Nyní je umístěna ve škole červená popelnice, do které můžete ukládat drobná elektrozařízení.

Patří tam: rádia, mp3 přehrávače, počítačové vybavení, rádia, fotoaparáty, rychlovarné konvice, žehličky, fény, autíčka na dálková ovládání.....a další.

Za odevzdaná elektrozařízení a za plnění projektů získává škola body, které pak může vyměnit za hodnotné dárky pro děti.

Nasbírané body : 2 140

Žáci 4. a 5. ročníku se zapojili do vyhlášeného úkolu Enigma, kdy vypracovali návrh  žárovky budoucnosti. Jednalo se o objekty vytvořené převážně z recyklovatelných materiálů.

Novinkou je možnost sběru prázdných cartridgí a tonerů. Za každý odevzdaný kus získá škola 5 bodů v recyklohraní. Za nasbírané body si mohou žáci vybrat do konce června některou z nabízených odměn. Děkujeme za každý příspěvek do našeho elektrosběru.

Více informací na www.recyklohrani.cz.

27. 3. Návštěva knihovny

28. 3. Recitační soutěž Petrov

11. 4. Zápis do 1. třídy

19. 4. od 15.00 do 17.00 Konzultační schůzky s rodiči

Individuální schůzky s rodiči- možno ve trojici rodič+žák+vyučující.