Recyklohraní

Naše škola se zapojila do projektu Recyklohraní. Nyní je umístěna ve škole červená popelnice, do které můžete ukládat drobná elektrozařízení.

Patří tam: rádia, mp3 přehrávače, počítačové vybavení, rádia, fotoaparáty, rychlovarné konvice, žehličky, fény, autíčka na dálková ovládání.....a další.

Za odevzdaná elektrozařízení a za plnění projektů získává škola body, které pak může vyměnit za hodnotné dárky pro děti.

Nasbírané body : 2 140

Žáci 4. a 5. ročníku se zapojili do vyhlášeného úkolu Enigma, kdy vypracovali návrh  žárovky budoucnosti. Jednalo se o objekty vytvořené převážně z recyklovatelných materiálů.

Novinkou je možnost sběru prázdných cartridgí a tonerů. Za každý odevzdaný kus získá škola 5 bodů v recyklohraní. Za nasbírané body si mohou žáci vybrat do konce června některou z nabízených odměn. Děkujeme za každý příspěvek do našeho elektrosběru.

Více informací na www.recyklohrani.cz.

28. 9. Státní svátek

29. 9. 2017 Ředitelské volno