Recyklohraní

Naše škola se zapojila do projektu Recyklohraní. Nyní je umístěna ve škole červená popelnice, do které můžete ukládat drobná elektrozařízení.

Patří tam: rádia, mp3 přehrávače, počítačové vybavení, rádia, fotoaparáty, rychlovarné konvice, žehličky, fény, autíčka na dálková ovládání.....a další.

Za odevzdaná elektrozařízení a za plnění projektů získává škola body, které pak může vyměnit za hodnotné dárky pro děti.

Nasbírané body : 2 140

Žáci 4. a 5. ročníku se zapojili do vyhlášeného úkolu Enigma, kdy vypracovali návrh  žárovky budoucnosti. Jednalo se o objekty vytvořené převážně z recyklovatelných materiálů.

Novinkou je možnost sběru prázdných cartridgí a tonerů. Za každý odevzdaný kus získá škola 5 bodů v recyklohraní. Za nasbírané body si mohou žáci vybrat do konce června některou z nabízených odměn. Děkujeme za každý příspěvek do našeho elektrosběru.

Více informací na www.recyklohrani.cz.

15.11. Keramická dílna

Vyhlášení konání voleb do Školské rady

Volby členů do Školské rady Základní školy a Mateřské školy Sudoměřice, příspěvková organizace z řad zákonných zástupců se uskuteční ve středu 22. 11. 2017 v době od 15.00 do 16.30 hodin ve školní družině.

Volby členů do Školské rady z řad pedagogických pracovníků se uskuteční ve úterý 21. 11. 2017 ve 13,30 hod. ve sborovně školy.

Návrhy na členy školské rady přijímá písemně volební komise prostřednictvím Lucie Hrachovské. Více naleznete v sekci Dokumenty- Oznámení o konání voleb do Školské rady