Připravujeme

LISTOPAD

OSOBNÍ KONZULTACE v MŠ  se uskuteční v několika termínech. Ve třídě VČELIČKY  v úterý 12. listopadu  a ve středu 20. listopadu a to od 15 do 17 hod.  a ve třídě BERUŠKY ve čtvrtek 14. listopadu a v pondělí 18. listopadu od 15 do 17 hod. Na nástěnkách (v šatně  třdy Berušek, na nástěnce u třídy Včeliček) je časový rozpis, kde je možno si vybrat čas, který Vám pro konzultaci bude vyhovovat. Konzultace budou zaměřené na adaptaci dítěte, jeho pokroky a  silné stránky, anebo v čem dítě naopak potřebuje podpořit. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na shledání.

20. 11.  přijede do naší MŠ maňáskové divadlo Sluníčko s pohádkami ,,O velké řepě, Proč si s prasátkem nikdo nechtěl hrát, Kůzlátka a vlk". Představení bude začínat v 10.30 hod. Toto představení uhradí Spolek Rodiče dětem.

25. 11. proběhne od 8.00 hod. v naší MŠ logopedická depistáž, pro děti, které rodiče na tuto depistáž přihlásí. Informace Vám sdělí paní učitelky ve třídách.

28. 11. se uskuteční od 15.00 hod. adventní dílničky pod vedením paní Lenky Podrazilové.

V další sbírce fondu Sidus byla vybrána a odeslána částka 210 Kč. Děkujeme za spolupráci