Aktuálně z naší školy

• Dne 15. 5. se uskutečnilo okresní kolo Pythagoriády, kde nás reprezentovali Markéta Nogová 5. místo a Jan Janeček 6. místo. Oběma blahopřejeme k pěknému umístění.
  • 19. 5. 2017nás reprezentovali ve Strážnici během okresního kola Dopravní soutěže Denis Ivánek, František Kýr, Julie Glöcklová, Tereza Marková. Celému družstvu blahopřejeme ke krásnému 5. místu.
  • V neděli 21. 5. se uskutečnila Školní akademie 2017. Vystoupení téměř všech dětí naší školy bylo moc krásné a věříme, že společně strávený čas  všem udělal radost. Během akademie se střídala taneční vystoupení s humornými scénkami ze života. Celý program byl doplněn o sólový zpěv, hru na nástroj, recitaci a nechyběla ani pohádka. Tímto bychom chtěli poděkovat Spolku "Rodiče dětem" za podporu a také obci Sudoměřice za poskytnutí pódia a zvukové aparatury.
  • 24. 5. Poslední kroužek Paletka proběhl v Galerii umění v Hodoníně. Prohlédli jsme si celou galerii a zejména aktuální výstavu vyšívaných obrazů Daniely Mikuláškové a jejích dvou dcer Kao a Maki. Děti na základě pravdivého příběhu pochopily obsah vyšívaných obrázků, samy si vyzkoušely podobné obrázky tvořit do plátna i do papíru. Děti byly po celou dobu návštěvy velmi zvídavé, aktivní a nadšené.

2. 6. Sportovní dopoledne se ZŠ Petrov

31. 5. Focení ve škole

Focení bude pouze hromadné (celá třída) a možnost focení pouze jednotlivých dětí (popř. sourozenců, pokud chodí spolu do školy).

29. 5. 2017 Ukázková hodina Jazykové školy MORAVIA

AJ - 3. 4. a 5. ročník

27. 5. Od tabletu zpátky k světu - 14:00 - 17:00

- zábavné odpoledne v přírodě pořádá Spolek " Rodiče dětem"