Aktuálně z naší školy

ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 28. 6. se v tělocvičně ZŠ uskutečnilo rozloučení  se žáky 5. ročníku a předškoláky.
Celá slavnost se velmi povedla a všem žákům přejeme mnoho úspěchů v další etapě jejich školní docházky. Již tradičně celou akci hudebně zpestřilo duo Erika a Motýl.

PĚŠÍ VÝLET NA
VÝKLOPNÍK

V úterý 26. 6. jsme se společně vydali k místní technické památce Výklopník, která je součástí Baťova kanálu. Cestou jsme viděli mnoho zajímavého z okolí naší obce. Po příchodu nás čekal pan Zdeněk Fojtík, který děti svezl lodí. Spolu se svezením žáci obdrželi volnou vstupenku pro sebe a svou rodinu jíž mohou během prázdnin využít. Tímto mu velmi děkujeme za pomoc! Dále měli možnost shlédnout výstavu Baťův kanál. Mnoho z nich poznalo své kresby a literární práce, které tvořili pro tuto příležitost ve vyučování. Další část dopoledne žáci strávili na hřišti. Cesta zpět se nesla v duchu očekávání dobrého oběda ve školní jídelně.

Mateřská škola se zapojila do charitativní sbírky a prodejem náramků se zvířátky tak přispěla 1470,-Kč na léčbu dětských pacientů. Všem, co si náramek zakoupili, děkujeme! :-)