Aktuálně z naší školy

 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 28. 6. se v tělocvičně ZŠ uskutečnilo rozloučení  se žáky 5. ročníku a předškoláky.
Celá slavnost se velmi povedla a všem žákům přejeme mnoho úspěchů v další etapě jejich školní docházky. Již tradičně celou akci hudebně zpestřilo duo Erika a Motýl. 


PĚŠÍ VÝLET NA
VÝKLOPNÍK

V úterý 26. 6. jsme se společně vydali k místní technické památce Výklopník, která je součástí Baťova kanálu. Cestou jsme viděli mnoho zajímavého z okolí naší obce. Po příchodu nás čekal pan Zdeněk Fojtík, který děti svezl lodí. Spolu se svezením žáci obdrželi volnou vstupenku pro sebe a svou rodinu jíž mohou během prázdnin využít. Tímto mu velmi děkujeme za pomoc! Dále měli možnost shlédnout výstavu Baťův kanál. Mnoho z nich poznalo své kresby a literární práce, které tvořili pro tuto příležitost ve vyučování. Další část dopoledne žáci strávili na hřišti. Cesta zpět se nesla v duchu očekávání dobrého oběda ve školní jídelně.

FOND SIDUS

Mateřská škola se zapojila do charitativní sbírky a prodejem náramků se zvířátky tak přispěla 1470,-Kč na léčbu dětských pacientů. Všem, co si náramek zakoupili, děkujeme! :-)

 

 

Nástěnka

Milí rodiče,
pokud se v odpoledních hodinách od 14:30 do 16:00 hod. nebudete moci dovolat na pevnou linku naší MŠ 518 335 224, volejte, prosím, na mobil MŠ 722 917 530.

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče žáků ZŠ jsou každé pracovní úterý 13.30 - 14.30 hod.
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
ZŠ a MŠ Sudoměřice

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy