Aktuálně z naší školy

Adventní posezení
Ve čtvrtek 7. 12. se uskutečnilo společné setkání žáků a rodičů 2. a 4. ročníku. Děti si připravily pro rodiče několik stanovišť.  Všichni společně tvořili vločky z papíru, papírové vlaštovky a obrázky andělů. Příjemnou atmosféru doplnilo výborné občerstvení, které přichystaly maminky. Tímto jim moc děkujeme.

Mikulášská nadílka
V úterý 5. prosince k nám po roce opět zavítal Mikuláš se svou družinou. Všechny děti dostaly balíčky, jejichž obsah s chutí a radostí prozkoumávaly. Mikuláš se všemi dětmi probral jejich školní práci spolu s andělem a čerty. Děkujeme za podporu Spolku rodiče dětem a samozřejmě i celé družině Mikuláše.

V souvislosti s příchodem Mikuláše se první třída přenesla do „čertí školy“. Během celého dopoledne plnily děti různé úkoly s čertovskou tématikou – skládaly jména hříšníků, přepisovaly slova v čertím rohu, vybarvovaly čertí omalovánku, počítaly čertí rohy, tvořily pekelné slovní úlohy a četly si pohádku „Proč mají čerti rohy“. Nezapomněli jsme se také trošku rozhýbat při „pohybovce“ s brambory a z papíru jsme vytvořili osmimetrový čertovský řetěz.

Naopak druhá a čtvrtá třída se stala třídou andílků. Všichni si společně zazpívali, češtinu i matematiku po andělsku zvládli na výbornou, nic jiného se ani od andílků neočekává. Společně řadili jména andělů podle abecedy a svého andílka i vymalovali. Jejich starší spolužáci se dověděli, jak to vlastně bylo s Mikulášem a proč jej každý rok, některý z nich doprovází do našich domovů.

15. 12. se ruší z organizačních důvodů výuka náboženství

Volby do Školské rady 2018-2020

Ve středu 22.11.2017 se uskutečnily volby do ŠKOLSKÉ RADY. Největší počet hlasů a novými členy školské rady z řad zákonných zástupců žáků se staly tyto kandidátky:

Ilona Fojtíková
Lucia Hrachovská

Dne 23. 11. 2017 proběhly volby do Školské rady z řad pedagogických pracovníků. Největší počet hlasů a novými členy školské rady z řad pedagogických pracovníků se staly tyto kandidátky:
Mgr. Šárka Daňková
Mgr. Ludmila Foltýnová